Mededeling 3/19-20

Marc Merckx/ september 9, 2019

Beste ouders,

Opgelet! Werken!

Maandag 9/09 zullen werken van start gaan tussen de school en de sporthal. Regenwaterputten worden geplaatst en afvoerleidingen worden vervangen rond het lagere schoolgebouw.

De toegangsweg langs de Milsestraat wordt dan ook gedurende 2 weken afgesloten en verkeersvrij gemaakt. We vragen om de parking langs de Verbindingsstraat te gebruiken. De toegangspoorten langs de Milsestraat kunnen niet gebruikt worden, gelieve hiermee rekening te houden.

Rond het lagere schoolgebouw verwachten we gedurende 2 weken toch wel enige (lawaai)hinder.

Toezichters gezocht!

Wij zoeken nog steeds toezichthouders die willen helpen om de kinderen drinken en eten te helpen geven.En nadien even een halfuurtje op de speelplaats mee toezichthouden bij de kleuters. Ben je geïnteresseerd om van 12u tot 13u ons team te versterken van de toezichthouders? Kom zeker eens langs of mail naar directie@dehazensprong.be

Kriebelteam

Het KRIEBELTEAM bestaat uit enkele ouders/grootouders die regelmatig de kinderen van de kleuter-en lagere school controleren op luizen, waardoor het aantal besmette kinderen in onze school zeer beperkt blijft.

Ons team zou best minimum 10 personen rijk zijn. Daarom zoeken we extra vrijwilligers. Je hoeft geen extra voorkennis te hebben. Misschien heb je zelfs nog nooit een luis of neet gezien. Geen probleem! We leggen je alles uit.

Je hoeft er ook niet heel veel tijd voor vrij te maken, elk uurtje kan al helpen.

Mogen we op jouw hulp rekenen? We danken je alvast voor je bereidwilligheid. Je mag gewoon een mailtje sturen naar kriebelteam@dehazensprong.be of directie@dehazensprong.be.

Het schoolteam

Share this Post